Основа: гіпсова
Паковання: 30 кг
Застосування: для внутрішніх робіт
Призначення: вирівнювання основ
Спосіб нанесення: для ручного та механізованого нанесення
Штукатурна гіпсова суміш Baumit GlattPutz для механізованого нанесення всередині приміщень. Призначена для механізованого та ручного штукатурення всіх видів мінеральних основ всередині будівель.
Властивості :
- Білого кольору
- Не потребує фінішного шпаклювання
- Для всіх типів мінеральних основ
- Для механізованого та ручного нанесення
Витрати: ~ 10кг/м2/ на 10 мм шару
Вихід продукції: ~ 3 м2/мішок/ на 10 мм шару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baumit |
| Тип за складом | Гіпсова |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 30 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 10 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 8 мм |
| Максимальна товщина шару | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

