| Товщина: | 100 мм |
| Теплопровідність: | 0,0385 Вт/м·К |
| Щільність: | 13-13,9 кг/м3 |
| Міцність на стиск при 10% деформації: | не менше 70 кПа |
| Міцність при згині: | не менше 115 кПа |
| Водопоглинання за 24 год., % за обсягом | не більше 2 % |
| Довжина плит: | 1000 мм |
| Ширина плит: | 500 мм |
| Група горючості: | Г1 |
| Срок експлуатації:: | 25 років |
Дана марка пінопласту є однією з найбільш поширених і найбільш затребуваних. Пінопласт марки ПСБ-С-25 найчастіше застосовують при зовнішньому утепленні фасадів будівель мокрим методом, тобто, під штукатурку. Також його застосовують при утепленні лоджій, балконів, стін, підлог в житлових приміщеннях під армовану стяжку, дахів, при виробництві сендвіч-панелей, будівельних вагончиків і т. д.
Маркування нового стандарту:
- EPS 60 (13,0 – 13,9 кг/м3)
- EPS 80 (15,1 – 16,5 кг/м3)
Пінополістирольні плити EPS 60 рекомендовано використовувати в системах, які створюють незначні механічні навантаження на утеплювач, а саме:
- утеплення фасадів під штукатурку;
- теплоізоляція зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкцій;
- теплоізоляція легких каркасних перекриттів з облицюванням;
- утеплення балконів та лоджій;
- утеплення стін та підлог в житлових приміщеннях під армовану стяжку;
- утеплення даху;
- для виробництва сендвіч-панелей, будівельних вагончиків і т. д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermoplast |
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Щільність | 13.9 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/мК |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 2 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 25 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,50 ₴/лист



