
Пінопласт ПСБ-С-25, 30 мм, 15.1-16.5 кг/м3 THERMOPLAST
28,95 ₴/лист
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: thermoplast-007
+380 (68) 090-99-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Товщина: | 30 мм |
| Теплопровідність: | 0,037 Вт/м·К |
| Щільність: | 15,1-16,5 кг/м3 |
| Міцність на стиск при 10% деформації: | не менше 90 кПа |
| Міцність при згині: | не менше 135 кПа |
| Водопоглинання за 24 год., % за обсягом | не більше 2 % |
| Довжина плит: | 1000 мм |
| Ширина плит: | 500 мм |
| Група горючості: | Г1 |
| Срок експлуатації:: | 25 років |
Дана марка пінопласту є однією з найбільш поширених і найбільш затребуваних. Пінопласт марки ПСБ-С-25 найчастіше застосовують при зовнішньому утепленні фасадів будівель мокрим методом, тобто, під штукатурку. Також його застосовують при утепленні лоджій, балконів, стін, підлог в житлових приміщеннях під армовану стяжку, дахів, при виробництві сендвіч-панелей, будівельних вагончиків і т. д.
Маркування нового стандарту:
- EPS 60 (13,0 – 13,9 кг/м3)
- EPS 80 (15,1 – 16,5 кг/м3)
Пінополістирольні плити EPS 80 рекомендовано використовувати в системах, які створюють середні механічні навантаження на утеплювач, а саме:
- у всіх типах та системах утеплення фасадів (в тому числі мокрим методом, під штукатурку);
- монтаж підлог з підігрівом;
- утеплення терас;
- виготовлення сендвіч-панелей;
- утеплення плоских покрівель;
- утеплення приміщень з високим рівнем вологості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermoplast |
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Щільність | 15.1 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.037 Вт/мК |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 2 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 25 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,95 ₴/лист


