| Товщина: | 100 мм |
| Теплопровідність: | 0,042 Вт/м·К |
| Щільність: | 10-10,9 кг/м3 |
| Міцність на стиск при 10% деформації: | не менше 40 кПа |
| Міцність при згині: | не менше 60 кПа |
| Водопоглинання за 24 год., % за обсягом | не більше 2 % |
| Довжина плит: | 1000 мм |
| Ширина плит: | 500 мм |
| Група горючості: | Г1 |
| Срок експлуатації:: | 25 років |
Дана марка пінопласту застосовується для утеплення та звукоізоляції тих конструкцій, в яких пінопласт не піддається значним механічним навантаженням. Наприклад, це такі місця, як між цегляна кладка, під вагонку, сайдинг, гіпсокартон, для утеплення побутівок і т. д. Основне, на що необхідно звернути увагу при виборі пінопласту марки ПСБ-С-15, це те, що через досить низької щільності, він менш стійкий до всіх механічних навантажень, чим більш щільні марки пінопласту ПСБ-С.
У зв’язку введенням в Україні європейських стандартів якості «ДСТУ Б EN 13163», пінопласт отримав маркування нового стандарту — EPS.
Маркування нового стандарту:
- EPS 30 (10,0 – 10,9 кг/м3)
Плити пінополістирольні EPS 30 рекомендовано використовувати в системах які не створюють механічні навантаження на утеплювач, а саме:
- утеплення фасадів під штукатурку;
- термоізоляція у зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкціях;
- термоізоляція конструкцій внутрішніх стін та перекриттів;
- використання в меблевій промисловості для упаковки;
- інші конструкції, які не піддаються механічному навантаженню;
- термоізоляція простору між стропилами похилого даху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermoplast |
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Щільність | 10.9 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.042 Вт/мК |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 2 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 25 років |
- Ціна: 71,50 ₴/лист



