
Пінопласт ПСБ-С-35, 50 мм, 25.1-26.5 кг/м3 THERMOPLAST
75,50 ₴/лист
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: thermoplast-009
| Товщина: | 50 мм |
| Теплопровідність: | 0,032 Вт/м·К |
| Щільність: | 25,1-26,5 кг/м3 |
| Міцність на стиск при 10% деформації: | не менше 160 кПа |
| Міцність при згині: | не менше 200 кПа |
| Водопоглинання за 24 год., % за обсягом | не більше 2 % |
| Довжина плит: | 1000 мм |
| Ширина плит: | 500 мм |
| Група горючості: | Г1 |
| Срок експлуатації:: | 25 років |
Дана марка пінопласту застосовується для утеплення промислових підлог, підлог складських комплексів, автопаркінгів, автостоянок, дорожнього полотна, для пристрою температурного шва і т. д. тобто, ті місця, де необхідна висока міцність матеріалу. Пінопласт марки ПСБ-С-35, володіє міцністю на стиск в 0,16 МПа, при 10% лінійній деформації, що дорівнює 16т/м2.
Згідно ДСТУ, фактична вага (щільність) пінопласту ПСБ-С-35 повиненна становити не менше ніж 25,1 кг/м3.
Маркування нового стандарту:
- EPS 150 (25,1 – 26,5 кг/м3)
Пінополістирольні плити EPS 150 рекомендовано використовувати в системах, де утеплювач витримує високі механічні навантаження, а саме:
- утеплення підлог (в тому числі з підігрівом);
- утеплення плоскої покрівлі;
- виготовлення стінових та кровельних сендвіч-панелей;
- утеплення цоколів та фундаментів;
- утеплення промислових підлог;
- для автопаркінгів та автостоянок;
- для дорожнього полотна;
- для пристрою температурного шва і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermoplast |
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Щільність | 25.1 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.032 Вт/мК |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 2 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 25 років |
- Ціна: 75,50 ₴/лист

