
Базальтова вата 50 мм NOVOTERM НТ ЛАЙТ 30 (50x1000x600 мм)
79 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: NT-LITE-30-50
| Щільність, кг/м3±10%: | 30 |
| Стабільність розмірів по довжині, ширині, товщині при [(25 ± 2) °С, (90 ± 5)%, 48 г], %, не більше: | 1 |
| Теплопровідність при температурі (10 ± 0,5) °С, Вт/(м·К), не більше: | 0.035 |
| Теплопровідність при температурі (25 ± 5) °С, Вт/(м·К), не більше: | 0.037 |
| Стисливість, %, не більше: | 25 |
| Вміст органічних речовин, % за масою, не більше: | 2.5 |
| Водопоглинання при повному зануренні, % за об'ємом, не більше: | 2 |
| Водопоглинання при частковому зануренні короткочасне, кг/м2, не більше: | 1 |
| Водопоглинання при частковому зануренні довгострокове, кг/м2 , не більше: | 3 |
| Паропроникність, м2 /м·год·Па, не менше: | 0.3 |
| Вологість, % за масою, не більше: | 1 |
| Повітропроникність, кг/м2 ·год, не більше: | 0.3 |
| Термін ефективної експлуатації, років, не менше: | 50 |
Теплоізоляційні плити NOVOTERM HT Лайт 30, відмінною рисою яких є високоякісне волокно, призначені для використання в каркасних конструкціях. Цей матеріал має невелику вагу, що дуже важливо при монтажі та експлуатації каркасної конструкції. Завдяки низькому водопоглинанню тепло-, звукоізоляція NOVOTERM залишається стійкою до дії грибка та плісняви, а відмінна паропроникність матеріалу не перешкоджає інтенсивному руху пари з приміщення. Плити легко ріжуться ножем, вони не кришаться і не ламаються, утворюючи в процесі монтажу мінімальну кількість відходів. В даний час широко використовуються багатошарові каркасні конструкції, що дозволяють облицьовувати фасади будівель різними матеріалами (цегла, натуральне дерево, сайдинг тощо).
Використання: для звуко- та теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, мансард, покрівель, вертикальних та похилих стін у мансардах, перекриттів між поверхами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novoterm |
| Країна виробник | Україна |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Форма поставки матеріалу | Фасована |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Теплопровідність | 0.035 Вт/мК |
| Стисливість, не більше | 25 % |
| Додаткові характеристики | |
| Вологість | 1 % |
| Водопоглинання | 2 % |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 50 років |
- Ціна: 79 ₴/кв.м
