
Базальтова вата 100 мм NOVOTERM НТ Акустик 45 (100x1000x600 мм)
209 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: AKUSTIK-45-100
+380 (68) 090-99-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новотерм Акустик 45 базальтові плити для утеплення фасадів з облицюванням цеглою.
Щільність матеріалу 45 кг/м.куб.
Фасадний утеплювач базальтовий Новотерм Акустик 45 призначений для утеплення фасадів з облицюванням цеглою (система колодязної кладки).
Застосування Новотерм Акустик 45:
- Мансарда;
- Скатна покрівля;
- Горищні перекриття;
- Дерев'яні балкові перекриття;
- Підвісна стеля;
- Перегородки;
- Підлога на лагах;
- Вентильовані фасади;
- У системах колодязної кладки.
- Система колодязної кладки
Також використовується в системах колодязної кладки, з обов'язковим прошарком між облицюванням, не менше 40мм.
Переваги:
- Ефективне збереження тепла, низька теплопровідність;
- Не токсичен;
- Простота в монтажі;
- Висока паропроникність;
- Стійкий до цвілі, грибків, гризунів;
- Екологічно безпечний;
- Оптимальна ціна;
- Чудова звукоізоляція;
- Довгий термін експлуатації;
- Не горючий матеріал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novoterm |
| Країна виробник | Україна |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Форма поставки матеріалу | Фасована |
| Щільність | 45 кг/м3 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 50 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴/кв.м
